Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #8

24. 8. 2007

Obrazek


Tak, přihodíme ještě jeden přízpěveček, možná však dnes již poslední.


KOMBA


OVĚNČENÝ ÚDERNÍK:

Endless Wurm + Fortitude

ObrazekObrazekEndless Wurm je 9/9 torpédo za pět man s tramplem. Jedinou jeho nevýhodou je nutnost obětovat v upkeepu enchantment, aby červ přežil. Tento nedostatek lze vyřešit tzv. záhrobním enchantmentem Fortitude, který nejenomže poskytuje regeneraci, ale v upkeepu vyřeší nepřijemnou podmínku Endless Wurma.  


NADANÝ STUDENT:

Horseshoe Crab + Hermetic Study

ObrazekObrazek


Hermetic Study
 je enchantment, který udělí cílové bytosti schopnosti Prodigal Sorcerera - udělí zranění kamkoliv. Jednou z nejlepších voleb by mohl být Horseshoe Crab, kterého můžete za jednu modrou manu kdykoliv odtapnout a schpnost použít znova...


CALL OF THE WURM:

Argothian Wurm + Call of theWild

Rozšířená kombinace: + Sylvan Library

ObrazekObrazek

ObrazekArgothian Wurm je sám o sobě velmi dobrá karta.  Buďto zničí zemi a přijde opět další kolo, nebo je to torpédo za pouhé čtyři many. Pokud už vás nebaví si stále dokola lízat stejnou kartu, můžete Argothian Wurma vracet do hry průtokově pomocí enchantmentu Call of the Wild. A když na to někdy není mana, pomůže vám Sylvan Library.


MOCNÝ OATH:

Oath of Druids + Planar Birth

ObrazekObrazek


Oath of Druids je zelený enchantment, který vám umožní odemílat karty z knihovny do té doby, dokaď nenarazíte na bytost, kterou dáte rovnou do hry. Když hrajete tento enchantment proti potvorovým balíkům a máte v knihovně málo bytostí, můžete jej s pomocí  Planar Birth využít k tomu, abyste v extrémě krátkém čase dostali do hry velké množství zemí. 


DVOJÍ VYUŽITÍ:

Sneak Attack + Recurring Nightmare

ObrazekObrazek


Sneak Attack vám za červenou manu vyhodí do hry Ball Lightning, Shivana či jiné úderníky a rovnou s nimi zaútočí. Je však doopravdy škoda obětovat tyto bytosti na konci kola. Je možné je využít na příklad pro Recurring Nightmare, který je prostě pohřbí o něco dříve a Shivana dostane do hry již natrvalo. 


NEKONEČNÁ MANA:

Peregrine Drake + Recurring Nightmare + Triskelion

Rozšířená kombinace: + Survival of the Fittest

ObrazekObrazek


ObrazekObrazek


Kombinaci Recurring Nightmare  s Survival of the Fittest už zná dnes skoro každý. Ale ukážeme si možnost využití některých jiných karet v takovýchto balících. Asi nejdůležitější je Peregrine Drake , který vám po svém příchodu do hry odtapne až pět zemí. Takto naspořenou manu pak můžete využít například pro Triskeliona, kterým v jednom kole bez problémů rozstřílíte soupeře.


KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář