Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #7

24. 8. 2007

Obrazek


Dobré ranko všem, tak máme konečně zase pátek, a tak vám dnes přineseme posledních několik stráneček pro tento týden.


KOMBA


PRÁZDNÁ RUKA:

Null Brooch + Ensnaring Bridge + Cursed Scroll

ObrazekObrazek


Obrazek


Tyto tři karty jsou vlastně artefaktovým základem celého balíku. Null Brooch je artefakt, který za dvě many a zahození celé ruky přeruší nebytostní kouzlo. Zahození celé ruky přesně souhlasí s Ensnaring Bridgem, díky kterému na vás nic nezaútočí a samozřejmě s Cursed Scrollem, kterým všechno zabijete a který bude díky Null Brooch brzy aktivní.  


ZA 12...:

Pandemonium + Phyrexian Dreadnought

ObrazekObrazek


Pandemonium je enchantment z Exodu, který vám umožní při seslání jakékoliv bytosti dát tolik zranění do jiné bytosti, nebo protihráče, kolik je její síla. Phyrexian Dreadnought  je 12/12 bytost za jednu manu, které musíte, když přijde do hry, obětovat bytosti s celkovou silou větší než 12. Bytosti samozřejmě nemáte, takže Phyrexian Dreadnought půjde do hřbitova, ale za jednu bezbarvou manu dvanáct zranění...


VOLRATHOVA NEKROPOTENCE:

Necropotence + Volrath's Dungeon

ObrazekObrazek


Volrath's Dungeon je karta, která soupeře donutí za každou vaší diskardnutou kartu vrátit jednu na vrchol knihovny. Není nic jednoduššího než si nalízat karty Necropotencí a v dalším kole vyložit Volrath's Dungeon a zahodit tolik karet, kolik jich má soupeř na ruce. Ten by měl být natolik zpomalen, že neudělá vůbec nic. Toto kombo je sice náročné na životy, ale v Necropotenci se jistě nějací ti Bottle Gnomes najdou.


KARETNÍ VÝHODA - PŘEDPOKLAD VÍTĚZSTVÍ:

Curiosity + Reckless Embermage

Rozšířená kombinace: + Maniacal Rage

ObrazekObrazek


Obrazek


Curiosity vám umožní líznout si kartu, když bytost poškodí soupeře. Dobrým kombem je dát ji například na nějakého stříleče. Dobrou volbou je třeba Reckless Embermage, který střílí průtokově a může nalízat mnoho karet ve velmi krátkém čase. Samozřejmě se to dá ještě vylepšit nějakým posilujícím enchantmentem nejlépe v příznivých barvách. Může to být Maniacal Rage nebo třeba Giant Strenght.


MNOHO KARET S PRÁZDNOU RUKOU:

Oath of Scholars + Null Brooch

ObrazekObrazek


Pomocí artefaktu Null Brooch můžete zrušit jakékoliv kouzlo, které není bytostí. Má to však jednu velkou nevýhodu. Zruší to všechny karty na vaší ruce. Ty vám nakonec pomůže doplnit Oath of Scholars , takže můžete stále provádět všechny kombinace vašeho balíku. 


NEKONEČNĚ ŽIVOTŮ:

Aluren + Man-o'-War + Contemplation

ObrazekObrazek


Obrazek


Enchantment Aluren umožňuje oběma hráčům vykládat zdarma bytosti s vyvolávací cenou tři a menší. Contemplation je enchantment, který vám za každé seslané kouzlo přidá jeden život. Man-o'-Wara sešlete zdarma přez Aluren a díky tomu, že zacíluje sám sebe, se hned vrátí do ruky. Přidáte si 1 život. Man-o'-Wara sešlete zdarma přez Aluren a díky tomu, že zacíluje sám sebe, se hned vrátí do ruky. Přidáte si 1 život. Man-o'-Wara sešlete zdarma přez Aluren ...


KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář