Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #6

23. 8. 2007

Obrazek


A pro dnešek asi již vážně poslední přízpěvek do této kategorie, protože už z toho psaní začínám být zmožen :) ... ani ne tak z toho psaní, jako z toho věčného upravování, aby to nějak vypadalo.


KOMBA


KAMENY SE VALÍ DO...:

Rolling Stones

Rozšířená kombinace: + Cinder Wall + Wall of Razors + Sunweb

ObrazekObrazek


ObrazekObrazek


Tomu říkám dobrý základ FUNNY balíku. Když však porovnáte vyvolávací ceny těchto zdí a jejich další vlastnosti, můžou vám vstávat vlasy hrůzou. Tohle, že má útočit? Tihle zabijáci? Je to tak, tento bílý enchantment přinesl do hry nové zajímavé kombinace. Silná obrana pomocí zdí, poté trocha "rockové hudby" a už jdou do útoku...


  HORDA...:

Earthcraft + Goblin Warrens

ObrazekObrazek


Chcete mít nekonečné množství goblinů? Chcete soupeře rozsekat jedním jediným úderem ohromné hordy útočníků? Žádný problém, potřebujete pouze dva gobliny na obětování, Goblin Warrens  na produkci a samozřejmě Earthcraft , který vám pomocí nově vyrobených goblinů odtapne všechny many zpět. Takto můžete pokračovat, dokud nebudete mít goblinů dostatečné množství. Poté stačí pouze přežít jedno kolo a...


ZÁŘEZ...:

Ball Lightning + Fling

ObrazekObrazek


Ball Lightning určuje rychlé tempo "fritařského" balíčku. Protože má trample, většinou ho nikdo zbytečně neblokuje. Je však škoda, že na konci kola umírá a není nijak využit. První užití našel s enchantmentem Goblin Bombardment, kdy udělí ještě jedno zranění. Nyní zde máme další kartu. Po útoku ho pěkně zařízneme pomocí a střihneme to ještě za další šestku. Za pět man dvanáct zranění ve dvou kartách? Pěkný zářez!


VOLRATH'S NECROPOTENCE:

Necropotence + Volrath's Stronghold + Bottle Gnomes

ObrazekObrazek


Obrazek


Že se
Necropotence hraje ve spojení s Bottle Gnomes je určitě známé, ale ukážem vám něco lepšího. Díky legendární zemi Volrath's Stronghold, která vyšla ve Strongholdu, si můžete Bottle Gnomes vracet zpět na vršek knihovny. Pomocí Necropotence si budete každé kolo lízat Bottle Gnomes a spoustu dalších karet bez příliš velké ztráty životů. 


VÍCE KARET, VĚTŠÍ ŠANCE NA VÍTĚZSTVÍ:

Wall of Blossoms + Stampeding Wildebeests

ObrazekObrazek


Když Wall of Blossoms  přijde do hry, líznete si kartu. Pokud touto zdí zaplatíte upkeep bytosti Stampeding Wildebeests vrátí se vám zpět do ruky a vy ji můžete opět za dvě many vyložit. Díky tomuto kombu si lížete každé kolo o kartu navíc (za dvě many). To je pěkný poměr, ne? 
 

KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář