Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #5

23. 8. 2007

Obrazek


Tak, jedeme dále :)


KOMBA


VELKÁ MAGICKÁ LOUPEŽ:

Tolarian Entrancer + Lure

ObrazekObrazekTolarian Entrancer je bytost, která pokud je blokována, naverbuje všechny obránce do služeb svého pána. V případě, že je obdařena vylepšením Lure, musí ji blokovat absolutně všichni.  


FANTASTICKÝ ZABIJÁK:

Phantom Warrior + Empyrial Armor

ObrazekObrazek


Tak toto je kombo, které se zatím uplatnilo především v Draftech. Jedná se o 2/2 modrou bytost, která nemůže být blokována. Pokud obdrží ještě
Empyrial Armor, stane se z ní lepší Maro a když má modrý mág dostatek obranných kouzel, jen tak nezemře.


PÁR KARET NAVÍC:

Well of Knowledge + Icy Manipulator

ObrazekObrazek


Artefakt, který za dvě many umožňuje každému lízat karty? Zajímavé, ale ne příliš silné. Soupeř má stejné šance jako vy. Pokud Well of Knowledge vždy na konci svého kola tapnete pomocí Icy Manipulatoru, soupeř nemá nic a vy ... Kolik že to máte many ? 


POTLAČENÁ VZPOURA:

Nature's Revolt + Pendrell Mists

Rozšířená kombinace: + Mind Stone

ObrazekObrazek


Obrazek


Nature's Revolt udělá ze všech zemí 2/2 bytosti, které budou muset díky Pendrell Mists sami sebe v upkeepu udržet. Pravidla to však zakazují. Nelze něco použít za jakýmkoliv účelem pokud to něco nemá zaplacenou svou cenu v upkeepu. Mind Stone je mana, která vám jednu zemi zachrání. S touto zemí poté v klidu za deset kol zabijete svého oponenta. Pokud soupeř vyloží zemi, nebude ji moci použít (vyvolávací únava). V jeho dalším kole upkeepu je země pohřbena. 


OTEVŘENÁ KNIHOVNA:

Scroll Rack + Land Tax

ObrazekObrazek


Toto kombo je obzvláště vypečené v Extended. Základní podmínkou je mít méně zemí, než soupeř. Ve vašem upkeepu použijete
Land Tax na tři země, poté zahrajete co potřebujete a použijete Scroll Rack. Okamžitě získáte nové karty a země vrátíte do balíčku. Toto můžete samozřejmě opakovat pořád. Automatický Ancestral Recall každé kolo :).


JEN SI ÚTOČ...:

Orim's Prayer + Humility

ObrazekObrazek


Díky těmto dvoum enchantmentům vám již žádná útočící bytost nebude dělat problémy. Je to ideální kombinace do lockových balíčků. Poté stačí kontrolovat již pouze tu Tranquility, aby neprošla a máte vystaráno.


KO23L