Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #4

23. 8. 2007

Obrazek


Krásný den všem, dnes a ještě dlouho :), budeme pokračovat dál v našem seriálu "Komba Smrti"


KOMBA


NECRO ... COCKROACHES:

Brood of Cockroaches + Phyrexian Vault

ObrazekObrazekBrood of Cockroaches je bytost, která se může v kole ve kterém byla zabita , za jeden život vrátit do ruky svého vlastníha ze hřbitova. Pokud se to skombinuje s artefaktem Phyrexian Vault, můžou Brood of Cockroaches zablokovat útok, být přes Phyrexian Vault obětováni na líznutí dvou karet a na konci kola se vrátit za jeden život do ruky vlastníka. Že by nová nekropotence? 


JDEME NA TO OKLIKOU:

Binding Agony + Fire Covenant

ObrazekObrazek


Bytost svého soupeře "vylepšete" enchantmentem Binding Agony, která způsobí , že totéž zranění, které tato bytost obdrží, jde také do něj. Poté stači počkat na dobu, kdy budete mít alespoň o jeden život více než on a zahrát Fire Covenant , do kterého dáte tolik svých životů, kolik soupeřovi zbývá. Účinek se poté projeví podobně jako zakázaná karta Channel v kombinaci s Fireballem.


SÍLA TRHU II:

Bazaar of Wonders + Wand of Denial

ObrazekObrazek


Enchantment Bazaar of Wonders zakazuje hrát karty (kromě zemí), které se nachází ve hře, nebo na hřbitově. Pokud pomocí artefaktu Wand of Denial budete hlídat soupřův balíček, a když mu půjde nějáká silná karta, která ještě není na hřbitově, nebo ve hře, prostě mu ji zamítnete. Účinější by toto kombo samozřejmě bylo s nějakým přidavačem životů.


VĚČNÁ SMRT:

Dragon Mask + Nekrataal

ObrazekObrazek


Nekrataal je bytost, která, když jde do hry pohřbí cílovou neartefaktovou, nečernou bytost. Pokud k této bytosti používáte Dragon Mask, stane se z Nekrataala do konce kola zabiják 4/3 s prvním úderem, který se vám vrátí do ruky. Není nic lehčího, než ho v dalším kole opět vynést a pohřbít další cílovou bytost.


GOBLINÍ PÍSEŇ:

Song of Blood + Goblin Recruiter

ObrazekObrazek


Toto kouzlo je určené převážně do gobliního balíku. Nejprve vyvoláte Goblin Recruitera a připravíte si na vršek knihovny alespoň 4 gobliny. Poté zahrajete Song of Blood a všechny vaše bytosti, které budou v tomto kole útočit dostanou +4 dopředu. V gobliním balíku je těchto bytostí většinou požehnaně, proto stačí jeden útok a ...


ZEMĚ ZDARMA:

Sylvan Library + Rowen

ObrazekObrazek


Kombinace dvou zelených enchantmentů Sylvan Library a Rowen je velmi účinná. V praxi totiž znamená většinou líznutí dvou karet za kolo. Jistě znáte klasický problém, zemí máte dost a nutně potřebujete karty. Tato kombinace vám ho jistě vyřeší - dostanete oboje a ještě si v dalším kole prohlížíte na Sylvan Library 2 nové karty místo jedné.


VĚČNÝ NÁBOJ:

Brood of Cockroaches + Skull Catapult

ObrazekObrazekBrood of Cockroaches je bytost, která se vám po své smrti vždy vrátí za jeden život do ruky. V kombinaci s kartami, které vyžadují obětování bytosti je přímo ideální. Ať je to již Hecatomb, Phyrexian Vault ... nebo Skull Catapult , který však v tomto oboru vícenež vyniká. Bezbarvé zranění, toho není nikdy dostatek !! 


KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář