Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #3

22. 8. 2007

Obrazek


Tak, aby toho nebylo dnes ještě málo, přidám ještě jedenu stránečku Komb


KOMBA


SMRTÍCÍ OBRÁNCE:

Sworn Defender + Heart of Yavimaya

ObrazekObrazekSworn Defender
 má schopnost, díky které se ubrání všem nestvůrám, ale žádnou z nich nezabije. Po použití Heart of Yavimaya, nebo Forbidden Lore se jeho síla zvýší natolik, že nejenom zablokuje, ale také odpraví útočníka.  


ZEMNÍ TAPOVAČ:

Mana Flare + Floodwater Dam

ObrazekObrazek


Floodwater Dam tapne za dvě many jednu zemi. Pokud vaše země budou produkovat na tapnutí třebas tři many (2x Mana Flare), není problém soupeři v upkeepu jeho země tapovat.


DÍKY ZA KAĎOU NOVOU PŘÍŠERU:

Helm of Obedience + Memory Lapse

Rozšířená kombinace: + Millstone

ObrazekObrazek


Obrazek


Velmi spolehlivé využití artefaktu
Helm of Obidience je s použitím protikouzla Memory Lapse. Zrušená nestvůra se vrátí na vršek balíčku a po použití výše zmíněného artefaktu se dostane pod vaší kontrolu. Pokud se nám tato nestvůra nelíbí můžeme jí jednoduše odemlít pomocí artefaktu Millstone.


SMRT VE DRUHÉM KOLE:

Shallow Grave + Nicol Bolas

Rozšířená kombinace: + Mind Bomb

ObrazekObrazek


Obrazek


Pomocí
Mind Bomb, nebo jiného zbavovače karet zahodíte Nicol Bolase do hřbitova a v nejbližší příležitosti s ním můžete zaútočit pomocí instantu Shallow Grave. V klasickém "dvojkovém" balíku není problém tento útok provést už v 2. kole. To z valné většiny znamená pro soupeře smrt, neboť ztratí všechny karty v ruce. 


CÍLENÁ METAMORFÓZA:

Polymorph + Worldly Tutor

ObrazekObrazek


Worldly Tutorem si najdete ve svém hracím balíčku potřebnou bytost (nějakou velmi drahou nebo tu, kterou byste normálně nemohli seslat) a poté použijete kouzlo Polymorph. Obětujete svou bytost a 2 karty, ale vyvoláte jakoukoliv nestvůru. 


SÍLA TRHU:

Bazaar of Wonders + Millstone

Rozšířená kombinace: + Recall

ObrazekObrazek


Obrazek


Enchantment Bazaar of Wonders zakazuje hrát karty (kromě zemí), které se nachází ve hře, nebo na hřbitově. Pokud pomocí artefaktu Millstone odemelete soupeřovi pár karet z jeho knihovny do hřbitova, nemůže po několika takových akcích zahrát skoro nic. Pokud vy sami potřebujete zahrát kartu, kterou již máte ve hřbitově, nebo dát do hřbitova kartu, stačí použít kouzlo Recall , které je po zahrání odstraněno ze hry (a vy můžete zahrát další).


KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář