Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #2

22. 8. 2007

Obrazek


Zdravíčko všem kteří náhodou zavítají na naši stránečku, odedneška zde v sekci Magic the Gathering začneme dlouhý seriál Komb Smrti, dostal se mi totiž do rukou (od mého dobrého kamaráda) pořadný štos časopisů Legenda (časopis pro hráše S&F) v němž je průřez historie Magicku cca od roku 95 do dneška a téměř v každém vydání vycházeli již právě zmíněná "Komba Smrti" o která se zde s Vámi podělím.


KOMBA


POZEMNÍ FIREBALL:

Ball Lightning + Word of Undoing + Spirit Link

Rozšířená kombinace: + Blood Lust

Obrazek

Obrazek


ObrazekObrazek


Ball Lightning  je 6/1 trample nestvůra, s níž lze zaůtočit v kole, kdy byla vyvolána. Je však zničena na konci kola. Zahrajeteli na ni Spirit Link  dostanete 6 životů, ale o enchantment přijdete. Přidejte Word of Undoing a vrátíte si obě karty zpět do ruky k použití v dalším kole. Použijte ještě Blood Lust  a naděláte více škody i svých životů.


POMALÝ NEPŘÍTEL:

Icy Manipulator + Winter Orb

ObrazekObrazek


Winter Orb  povolí protihráči odtapnout jen jednu zemi. Před vlastním kolem tapněte Winter Orb Icy Manipulatorem, aby na vás neúčinkoval. Odtapujte všechny své země včetně Winter Orbu - v protivníkově tahu opět platí omezení.


TRAMPLOVACÍ LÉČITEL:

Force of Nature + Spirit Link

ObrazekObrazek


Použijte Spirit Link na Force of Nature, abyste získali zpět 8 životů, o které přijdete, nezaplatíte-li (GGGG) během upkeepu. Zaůtočite-li získáte dalších 8 životů.


MRŠKA ČAS:

Time Elemental + Stasis

ObrazekObrazek


Sešlete Time Elemental, který múže vrátit libovolný pernament do ruky vlastníka. Až váš protivník tapne dostatek karet, zahrajte Stasis tak, aby protihráč nemohl untapovat. Stasis si na konci protivníkova kola vraťte do ruky Time Elementalem a můžete untapovat.


SMRŤÁK YETI:

Sorceress Queen + Karplusan Yeti

Rozšířená kombinace: + Spirit Link

ObrazekObrazek


Obrazek


Použijte Sorceress Queen a dejte libovolné bitosti sílu 0/2. Tu pak zabijte pomocí Karplusan Yetiho. Protože je její síla 0, Karplusan Yeti je nezraněn. Přidejte Spirit Link na Karplusan Yetiho a vždy si přidejte životy.


SMRT ZE ZÁHROBÍ:

Norritt + Sorceress Queen

Rozšířená kombinace: + Sengir Vampire

ObrazekObrazek


Obrazek


Přinuťte Norrittem zaůtočit některou z protivníkových nestvůr, kterou pak změníte na 0/2 pomocí Sorceress Queen. Braňte se za pomoci Sengir Vampire, abyste jej posílili do dalších kol.


KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář