Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komba #1

6. 6. 2007
 

Obrazek


Zdravíčko všem kteří náhodou zavítají na naši stránečku, v teto rubrice budou časem přibývat zajímave karetní kombinace pro tuto skvělou hru.


KOMBA

Stuffy Doll + Guilty Conscience

ObrazekObrazek


Vcelku zajímavá záležitost, kde soupeře zamotáte do nekonečné smyčky postupného "ukousávání".
Toto lze ještě vytunit pomocí Pariah´s shield
Obrazek


Což bude mít za následek to, že jaké zranění vám protivník způsobí, tak velké zranění sám utrpí

Enduring Ideal + Paradox Haze
ObrazekObrazek


Toto kombíčko využíjí spíše ti kteří vsázejí na některé silé efekty karet při upkeepu, protože takto má hráč k dispozici 2 upkeepy zasebou, přičemž první karta slouží čistě k rychlému přístupu k Paradox Haze. A teď pro ukázku, jakým způsobem se toho dá například využít .... v kombinaci s Darksteel Reactor a Form of the Dragon

Obrazek

Například při použití s tímto zajímavým artefaktem docílíme zkrácení času požadovaného na výhru hry na polovinu.
Obrazek
Nebo při použití s tímto enchantmentem můžete pěkně pocuchat protivníkovy nervíky. (aneb kdo by chtěl dostat jen tak při vašem dvojupkeepu 10dmg)Magus of the Disk + Yavimaya Hollow
ObrazekObrazek


Todle je opravdu nechutná kombinace která ještě mnohem znásobuje sílu Maguse, jelikož vám dovolí vyčistit stůl od všeho kromě zemí, přičmž za pomoci Yavimaya Hollow si ho zregenerujete a sám zůstane ve hře pro opětovné použití.

Myojin of Cleansing Fire + Clockspinning
ObrazekObrazek


Tato kombinace slouží jen takovému malému tuningu téhle pěkné potvůrky, která se stává s pomocí clockspinningu vcelku nesmrtelnou a ještě k tomu smrtonosnou.

Norin the Wary
A pro dnešek jako poslední několik variací na použití karty Norin the Wary (NtW)
Obrazek1) NtW + Pandemonium
Obrazek
V tomto případě slouží pandemonium k tomu, že pokaždé, když protivník cokoliv zakouzlí Norin zmizí ze hry a opět se vrátí přičemž může zranit libovolný cíl za dmg rovný své síle.
2) NtW + Tidal Visionary + Spreading Plague

ObrazekObrazek


Tato kombinace promění malého Norina ve vcelku nelítostného zabijáka který je při každém návratu do hry schopen stůl vyčistit od všech příšer právě zvolené barvy (podle toho na jakou barvu Norina změníte když přijde do hry).

3) NtW + Genesis Chamber
Obrazek

To je celkem dobrá a levná volba pro někoho kdo potřebuje zásobu malých tokenů, třeba na krmení vekejch hladovejch mrch :o).4) NtW + Juniper Order Ranger
Obrazek


Touto kombinací pouze vybudujem za pár kol z Juniper Order Rangera celkem silného mazáka.Z toho je vidět, že Norin the Wary je celkem všeužitečná karta s mnoha zajímavými možnostmi použití.

Tak, to by mohlo být pro dnešek vše, snad tu někdo najde zajímavou kombinaci která se mu třeba bude zrovna hodit :o). KO23L
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář